Aliante_wip_6_Barierki

Witam serdecznie, kolejny update do Aliante ! Tym razem barierki, oraz wsporniki. Nie specjalne będą widoczne na renderze, ale postanowiłem zrobić je dla treningu 🙂 . Hard poly modeling oczywiście przy użyciu Modo. Screeny pochodzą ze sceny w maxie, gdzie wszystko złożyłem. Nie renderowałem do nich materiałów dlatego, że po prostu wezmę materiał który zastosowałem do podstawki lampy Easy Mechanics, lekko zmodyfikuję kolor na bardziej kremowy i będzie malowany metal. Nie ma tu nic odkrywczego, może oprócz tego, że nauczyłem się  robić spawy, widać je na barierkach.

Acha, oczywiście pojawiły się także brakujące stoliki, oraz te szafeczki, które na nich stoją. Na załączonych zrzutach widać też w jakim miejscu stanie Algol. W tej chwili modeluję taki mały kalendarz o nazwie Timor. Kolejna ikona włoskiego designu. Tym razem mały, prosty obiekt,  tak w sam raz na po południe 🙂 . Wrzucę jakieś renderki jak będzie gotów.  Stanie pewnie koło łóżka na stoliku.

Ok, spojrzałem świeżym okiem na scenkę i wygląda to tak, że brak jest jeszcze fotelika, który zapowiada się na super ciekawy materiał do pracy. Niestety, nie mogę nigdzie znaleźć blueprintów i zdjęć, nawet nazwy tego mebelka. Jakiś unikat. Trochę się boję, że go po prostu spartolę robiąc na freestyle’u 😛 . Do tego trzeba dorzucić dywan i ten kocyk na łóżku. No i materiały do tego wszystkiego. W każdym razie wolny czas mam zajęty. Powoli rusza się też Audi TT. Bardzo powoli 🙂 . Na razie zdecydowałem, że zmierzę się ze stworzeniem swojej własnej wersji tego samochodu. Mam już nawet na nią pomysł…

Zapomniałem napisać o “Małym Lordzie”. Skończyłem tą historię jeszcze przed wyjazdem. Chopak nie stracił rozumu. Polecam wszystkim, którzy lubią dobrą książkę. Tym samym umacniam swoje uwielbienie do norweskiej literatury. W między czasie podkradam bratu “Romea i Julię”, no i dziś wypożyczyłem “Rekiny” Jensa Biorneboe. Znowu Norwegia.

Na uczelni jak zwykle dużo projektów, nic ciekawego, przynajmniej na razie.

Algol i szafeczki

wspornik

Na koniec porównanie sceny złożonej przeze mnie z oryginalnym fotosem. Czyli znajdź dziesięć różnic 😉 . Pozdro.

Advertisements

One thought on “Aliante_wip_6_Barierki”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s