EA 107

Siema koleżanki i koledzy. Witam po długiej przerwie spowodowanej brakiem Internetu. Od razu ostrzegam, jeżeli chcecie kupić połączenie przez gniazdko telefoniczne, nie kupujcie go u tych pier… Francuzów z TP. Chyba, że chcecie czekać półtorej miesiąca na przeniesienie linii na drugi koniec tej samej ulicy, a następnie otrzymać zajebisty modem chińskiej produkcji, który oczywiście nie działa. Odradzam także Livebox’a, podobno 20% z tych routerów odmawia posłuszeństwa… Nie potrafię zrozumieć polityki tej firmy. Zawsze dziwiłem się ludziom, gdy narzekali na neostradę, teraz ich rozumiem.

Przez cały ten czas starałem się nie zwariować bez codziennego odbierania maili i ściągania muzyki. Na szczęście pogoda wyraźnie się poprawiła. Czujecie to na pewno, wakacje co raz bliżej :).

W wolnym czasie zajmowałem się licencjatem Konrada i paroma innymi projektami. Między innymi stworzyłem nową wersję oświetlenia do mojej, najlepszej jak dotąd wizualki toalety na Helu, oraz parę mniejszych lub większych modeli, które zastosuję w przyszłości. Hel będzie tematem następnego postu, teraz wrzucam dwa rendery najciekawszego chyba modelu, jaki dane mi było wykonać ostatnio – EA 107 firmy Vitra. Orginalnie zaprojektowany przez małżeństwo Ray i Charles Eames w roku 1958. Mam nadzieję, że się Wam podoba.

 

EA_107_front

EA_107_b

pozdrawiam

Advertisements

One thought on “EA 107”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s